Wraz z Nowym Rokiem pojawiają się noworoczne postanowienia. Jak to się kończy? Każdy wie. Jednak jeśli jednym z postanowień jest zwiększenie aktywności fizycznej to w spełnieniu go na pewno pomoże Bieg Karnawałowy. To już trzecia edycja tej imprezy. W zbliżającym się bardzo szybko 2018 roku odbędzie się ona 4 lutego.

Już wtedy można sprawdzić siłę swojej woli i dobrze się bawić. A zabawa ma ciekawą formę, bowiem dodatkową atrakcją zawodów jest konkurs na najlepsze przebranie uczestników. I nie chodzi tu o najnowsze buty do biegania, lecz o strój karnawałowy. Limitem jest tylko fantazja, więc warto dać się jej ponieść.

Bieg to 10 kilometrowa trasa na płaskiej powierzchni asfaltowo-szturowo-kostokowej. Rywalizacja rozpocznie się jak i zakończy pod Hotelem GEM. Dodatkowo prowadzony będzie również Mini Bieg Karnawałowy dla najmłodszych pasjonatów tego sportu, którego dystans będzie wynosił ok. 100 m. Dla zawodników przewidziane są pakiety startowe oraz medale, a po zakończonym wysiłku bezpłatnie będą mogli skorzystać z sauny.

 

Zapisy na stronie pro-run.pl/bieg-karnawalowy.

 


Autor: Karolina Światłowska
Zdjęcie: Pro-run Wrocław