Integracja, wiedza, zabawa  – oto hasła, które przyświecają pierwszemu z cyklu wydarzeń „3maj poziom!”.  Studenci różnych wydziałów i kierunków spotkają się 17 stycznia w Dziekanacie, jednak nie w osławionej kolejce, a podczas rozgrywki w duchu sportowej rywalizacji drużyn.

„3maj poziom!” to projekt Samorządu Studenckiego Wydziału Chemicznego organizowany we współpracy z PubQuizem. Rozgrywka polega na sprawdzaniu wiedzy z różnych dziedzin np. z muzyki, sztuki, sportu, historii czy kina. Przebieg gry przypomina popularne teleturnieje takie, jak Milionerzy czy Jeden z dziesięciu, rywalizacja będzie jednak rozgrywać się pomiędzy drużynami.

Do rozgrywki można przystąpić w pojedynkę lub drużynowo.  Wystarczy zebrać przyjaciół i przyprowadzić ich ze sobą lub poznać swoją drużynę na miejscu. Grupa może liczyć maksymalnie 10 osób a na listę uczestników zapisujecie się na miejscu, przed godziną 19:00.

W grze mogą wziąć udział wszyscy studenci Politechniki Wrocławskiej oraz ich znajomi. Jednak aby wziąć udział w zabawie, co najmniej połowę drużyny muszą stanowić przedstawiciele PWr.

Zabawa rozpoczyna się o godzinie 19:00 w czwartek, 17 stycznia w barze Dziekanat przy Pasażu Grunwaldzkim (koło baru Remont). Udział w rozgrywce jest całkowicie darmowy, a powalczyć można o atrakcyjne nagrody.

3maj poziom, PWr, logo


Autor: Karolina Stachera
Zdjęcie: oficjalny fanpage PubQuizu
Grafika: oficjalna strona wydarzenia