Chcesz znaleźć pracę lub po prostu zapoznać się z procesem rekrutacyjnym? Pragniesz spotkać się i porozmawiać z pracodawcami takich firm jak Nokia, Siemens, czy Dolby? Odwiedź zatem Akademickie Targi Pracy, które zagoszczą na Politechnice Wrocławskiej w dniach 23-24 października.

Nadarza się niepowtarzalna okazja, aby studenci zdobyli wartościową pracę tudzież staż lub praktyki w firmach ważnych na rynku. Taką możliwość stwarza Fundacja Manus, która Akademickie Targi Pracy organizuje już od 15 lat. Projekt fundacji uważany jest za jedno z największych wydarzeń studenckich na całym Dolnym Śląsku.

Podczas targów będzie można poznać swoich potencjalnych pracodawców, dlatego warto skorzystać z tej okazji i przygotować się do takiego spotkania, np. dowiedzieć się jak najwięcej o interesującej nas firmie, zabrać ze sobą swoje CV czy przygotować listę nurtujących pytań.

Akademickie Targi Pracy to możliwość nie tylko do nawiązania kontaktów biznesowych, ale także do wyniesienia cennej wiedzy ze szkoleń i warsztatów. Przykładowo firma Avon proponuje spotkanie, podczas którego żeńska część widowni dowie się, jak zrobić profesjonalny makijaż na rozmowę rekrutacyjną.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 października od godziny 9.30 w budynku C-13, Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: www.pxhere.com