Akademickie Targi Pracy we Wrocławiu

Każdy młody człowiek musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem znalezienia pierwszej pracy. Poszukując własnego miejsca i dobrego startu na ścieżce kariery, odczuwamy strach. Boimy się, że poniesiemy porażkę, a nasze kwalifikacje okażą się niewystarczające dla potencjalnego pracodawcy. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z oferty Akademickich Targów Pracy. Inicjatywa Fundacji Manus po raz kolejny zawita na Politechnice Wrocławskiej.

To już 29. edycja ATP, w ramach których zarówno pracodawcy, jak i osoby poszukujące pracy będą mogli spotkać się w jednym miejscu. Na chętnych czeka ponad 80 firm z całej Polski. Nie zabraknie szkoleń, warsztatów, prelekcji oraz tzw. speed recruitment (kilkuminutowych rozmów kwalifikacyjnych). Pieczę nad przebiegiem Targów sprawuje Dział Studencki Politechniki Wrocławskiej.

Przez 15 lat rozwoju inicjatywy organizatorom udało się urozmaicić wydarzenia. W tym roku możemy liczyć m.in. na strefę masażu i makijażu, punkty konsultacji CV, a także poczęstunek w formie kawy, czy lodów.

Targi odbędą się w dniach 5-6 czerwca (godz. 9:30-16:00) w budynku C-13, Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na portalu Facebook oraz odwiedzenia strony organizatorów.

Zatem nie zwlekaj – OTWÓRZ SIĘ NA PRACĘ!

Nowe Dziennikarstwo objęło patronat nad imprezą.


Autor: Wojciech Kosek
Zdjęcie: materiały promocyjne