Kwiecień stoi zdecydowanie pod znakiem Gry o tron. Dlatego w tym wydaniu brytyjskiej edycji Vogue’a, znajdziemy artykuł z aktorkami tego serialu w roli głównej. Lena Headey, Sophie Turner, Maisie Williams i Gwendoline Christie w wydaniu glamour opowiadają o ostatnim sezonie GOT.

Bohaterki w Grze o tron to uosobienie siły, piękna, a także bezlitosnej walki o swój byt w brutalnym świecie mężczyzn. Każda obrała własną ścieżkę działania, jednak cel jest taki sam. O tym, czego można się spodziewać po finałowym sezonie serialu, co się zmieniło w ich życiu od początku jego kręcenia oraz najlepszych momentach tej przygody opowiedziały w brytyjskim Vogue’u odtwórczynie ról: Cercei Lannister, Sansy i Arii Stark oraz Brienne z Tarthu.

Nic dziwnego, że największy magazyn modowy postanowił zrobić materiał na temat najgłośniejszego obecnie serialu fantasy i ugryźć go od strony płci pięknej. W czasopiśmie znajdziemy sesję zdjęciową wykonaną przez Jacka Davisona, a w niej aktorki w kreacjach Givenchy oraz Balenciagi. Oprócz tego brytyjski Vogue opublikował filmik, na którym aktorki z Gry o tron przeprowadzają wywiady ze sobą nawzajem. Dowiadujemy się, kto według Maisie jest najbardziej niedocenioną postacią w serii lub jakie cechy Lena najbardziej podziwia w swojej bohaterce. Zobaczcie sami.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram