Antykabaret to stara szkoła dobrego humoru. Przed nami już 64. spotkanie osobowości wrocławskiej sceny kulturalnej, występy oraz rozmowy o życiu i śmierci w lekkiej atmosferze ciepłego, czerwcowego wieczoru. Goście pochlebnie przyjrzą się postaciom mądrym i jowialnym, czyli otyłym i łysiejącym.

Na scenie wystąpią muzycy z piosenką na ustach, profesorzy i publicyści z mądrym słowem, śmiali i weseli aktorzy oraz satyrycy.

– Wszystko musi być śmieszne. Ten przymus śmieszności powoduje, że to wszystko na końcu jest nieśmieszne. My sobie postawiliśmy dużo skromniejszy plan. Chcemy, żeby ludzie spędzili z nami dobry wieczór, słuchając ludzi inteligentnych, dowcipnych, żartobliwych, ale nie za wszelką cenę. Tutaj nie ma żadnej wielkiej idei. Celem jest to, aby się dobrze bawić – mówi Marek Kocot, stwórca i prowadzący Antykabaretu.

Szykuje się kulturalna uczta dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas w doborowym towarzystwie, w przyjemniej atmosferze i w dobrym stylu.

Do udziału w Antykabarecie zaproszenie przyjęli m.in.: Agnieszka Damrych, Anna Malek, Justyna Szafran, Bogusław Bednarek, Wiesław Gałązka, Tomasz Leszczyński, Wojciech Dereń, Jerzy Skoczylas, Ścibor Szpak, Jan Węglowski. Kierownictwo muzyczne: Rafał Karasiewicz. Wieczór poprowadzi: Marek Kocot.

64. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu
13 czerwca 2017 godz. 19:00

Patio Starego Klasztoru
Wrocław, ul. Purkyniego 1
Bilety: 35 zł – miejsca siedzące nienumerowane, 25 zł – wejściówka bez gwarancji miejsca siedzącego
do nabycia w Starym Klasztorze, a także w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,www.ebilet.pl,www.eventim.pl, www.biletyna.pl

Autor: Majka Budka