Nadszedł ten dzień – 13 stycznia. Co to oznacza? Czas na Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu. Tym razem będzie to Antykabaret Fantastyczniowy. Co się będzie działo? Trzeba sprawdzić.

Jak zwykle trzynastego każdego miesiąca można zapomnieć o problemach, rozluźnić się i dać się ponieść artystom Antykabaretu.

– Chcemy się cieszyć, chcemy jak najwięcej wchłonąć w siebie, żeby potem emanować na zewnątrz radością i nadzieją, jakie obudził w nas Nowy Rok. Podobno TEN ROK ma być NAPRAWDĘ lepszy, szczęśliwszy i pogodniejszy, niż wszystkie poprzednie. Dlatego Antykabaret styczniowy powinien być lepszy i pogodniejszy od poprzednich. Tylko wesołe, optymistyczne pieśni – czytamy na stronie organizatora na facebooku.

To już siedemdziesiąte dziewiąte spotkanie z Antykabaretem Dobry Wieczór we Wrocławiu, tym razem pod nazwą Antykabaret Fantastyczniowy. Co to oznacza? Słowo FANT, to wygrana na loterii, a także zastaw za niedotrzymanie słowa. Organizatorzy zatem obiecuję, że jeśli będzie nudno i smutno, nie będzie obiecanej dobrej zabawy, to oddadzą fanty. Antykabaret raczej dotrzymuje obietnic, ponieważ bawił już niejednego przez siedemdziesiąt osiem swoich występów. Trzeba jednak przyjść i się przekonać czy jak zwykle będzie dużo śmiechu i dobrej zabawy czy może tym razem coś się zmieni.

Antykabaret Fantastyczniowy 13 stycznia o godz. 19:30 w Vertigo Jazz Club & Restaurant przy ul. Oławskiej 13. Bilety w cenie 30 zł, do nabycia na stronie biletin.pl


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: oficjalny facebook organziatora