Z czym kojarzy się marzec? Według Antykabaretu z…kotami. To właśnie one będą głównym tematem następnego występu, który już w środę 13 marca.

Za oknem deszcz, wichura, a nawet grad. Najlepiej chciałoby się zostać w domu pod kocem. Zbliża się jednak taki dzień, kiedy warto wyjść na chwilę ze swojej jamy. Jest to bowiem tradycyjnie 13. dzień każdego miesiąca, czyli dzień Antykabaretu. Skoro marzec, to marcowanie, a skoro marcowanie, to – koty. To właśnie tym zwierzętom zostanie poświęcony spektakl.

Nie wiem, czy to za sprawą Wrocka ( Pierwszego Kota Wrocławia), czy po prostu dlatego, że marzec – nasze kolejne spotkanie poświęcimy kotom. Będą piosenki o kotach, będą humorystyczne teksty, będzie nutka waleriany. Może trochę jazzu, który od początku był nazywany „kocią muzyką”? Być może nieśmiertelne „Memory” z musicali The Cats. Wpadnie na chwilę kot Schrӧdingera, a kot z Cheshire już się uśmiecha na myśl o wieczorze. Zapraszamy na 81. Antykabaret, czyli spotkanie artystyczno-towarzysko-kulturalne z najciekawszymi osobowościami Wrocławia – czytamy na oficalnej stronie na facebooku Antykabaretu.

Wszystkich miłośników kotów, i nie tylko, czeka mnóstwo emocji i dobrej zabawy. Jeżeli pogoda nie sprzyja, to na Antykaberecie na pewno każdy się rozgrzeje i zapomni o meteorologicznych niedogodnościach.

81. Antykabaret Dobry wieczór we Wrocławiu – Koty w marcu już 13 marca, w Vertigo Jazz Club & Restaurant o godz. 19:30. Bilety w cenie 30 zł.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcie: Facebook