Aquapark przekazał 300 wejściówek na aukcję na rzecz wrocławskiego schroniska. Licytacja wkrótce zostanie uruchomiona w internecie. Wejściówkę można także otrzymać w zamian za darowiznę na rzecz schroniska.

Aquapark przekazał 300 wejściówek na aukcję, z której dochód wesprze wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Stało się to za sprawą wyzwania rzuconego internautom niecałe dwa tygodnie temu podczas I Wrocławskich Mistrzostw w Pływaniu Pieskiem.

Organizatorzy zapowiedzieli, że za pierwszy tysiąc odsłon relacji z wydarzenia przekażą sto wejściówek na licytację na rzecz schroniska. Jeśli liczba odtworzeń filmiku znajdzie się między tysiącem, a 10 tysiącami – to wejściówek będzie trzysta, a gdy przekroczy 10 tysięcy odsłon, Aquapark przekaże na aukcję pięćset biletów.

Aquapark Wrocław, licytacja, wejściówki, schronisko dla zwierząt, akcja charytatywna, społecznie, Wrocław

W zaledwie 7 dni internauci odtworzyli wideo z Mistrzostw w Pływaniu Pieskiem prawie 6 tysięcy razy. Zgodnie z zapowiedzią, 300 wejściówek zostało więc przekazanych na aukcję, z której dochód zostanie przekazany na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Wakacje to szczególnie trudny czas w schronisku. Jest mniej adopcji, a w ośrodku pojawia się dużo starszych zwierząt, które wymagają specjalnych leków i warunków – mówi Aleksandra Cukier z wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Aquapark Wrocław, licytacja, wejściówki, schronisko dla zwierząt, akcja charytatywna, społecznie, Wrocław

Wejściówki będzie można wkrótce wylicytować w internecie.  Taką wejściówkę można także, już teraz, otrzymać w zamian za darowiznę na rzecz schroniska. Jak to zrobić?

1) Wystarczy zarezerwować wejściówkę (lub wejściówki) w wiadomości prywatnej wysłanej na fanpage schroniska na Facebooku lub wysyłając maila.

2) Później przyjechać do schroniska (ul. Ślazowa 2, Wrocław). Przy okazji można także obejrzeć zwierzaki… a nuż któryś zaczaruje Was spojrzeniem i wrócicie wspólnie do domu?

3) W Biurze Adopcji schroniska przekaż datek do specjalnej skarbonki na rzecz schroniska i odbierz wejściówkę do Aquapark Wrocław.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą odwiedzić wrocławski Aquapark, żeby zamiast kupowania wejściówki w kasie, zdecydowali się na jej zakup bezpośrednio od schroniska – mówi Grzegorz Kaliszczak, Prezes Wrocławskiego Parku Wodnego.

To jaką kwotę uda się zebrać by wesprzeć wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zależy tylko od Was.

Pojedyncza wejściówka ma wartość 29 złotych. Jeśli każda z nich zostanie zakupiona od schroniska za niewiele więcej, załóżmy 40 złotych, konto wrocławskiego schroniska zostanie zasilone o 12 tysięcy złotych!  – mówi Anna Lisowska z Aquaparku Wrocław.


Autor: Karolina Stachera
Zdjęcia: materiały prasowe