Givenchy zrobiło śmiały krok. Francuski dom mody na swoją nową twarz wybrał idolkę nastolatek – wokalistkę Arianę Grande. Czy młodziutka autorka takich piosenek jak „Problem”, „Dangerous Woman” czy „thank you, next” pasuje do klasycznego wizerunku wykreowanego przez Huberta de Givenchy?

Pierwszą i najbardziej znaną na świecie kobietą noszącą i promującą luksusową markę Givenchy była Audrey Hepburn. Chyba wszyscy kojarzą czarną sukienkę, w której jadła croissanta przed wystawą w filmie Śniadanie u Tiffany’ego. Projektem Huberta de Givenchy była również suknia ślubna z produkcji Zabawna buzia. Za stroje do tego filmu z Hepburn w roli głównej otrzymał nawet nominację do Oscara.

audrey hepburn

Obecnie dziedzictwo Givenchy jako dyrektor kreatywna dzierży Clare Waight Keller. Na ostatnim pokazie na początku lipca zaprezentowała bardzo zdobne projekty, w których dominowały piórka oraz kwiatowe wzory. Teraz światło dzienne ujrzała nowa kampania z udziałem Ariany Grande. Nową twarz marki zapowiedziano już w maju, a obecnie na instagramowym koncie Givenchy odsłaniane są kolejne zdjęcia autorstwa Craiga McDeana. Piosenkarka prezentuje na nich piękne kreacje, z których szczególnie odznacza się zielony garnitur z torebką wzorowaną na krokodylą skórę.

Jak się okazuje zdjęcia, z kampanii opatrzone hasłem #ARIVENCHY stanowią idealną harmonię między klasyką Givenchy a estradowym charakterem Grande. Na fotografiach bowiem prezentuje projekty francuskiego domu mody, lecz nie zrezygnowała z rozpoznawalnego wysokiego kucyka i kociej kreski. Za pomocą zaproszenia do współpracy idolki współczesnych nastolatek, Givenchy widocznie chce otworzyć się na młodą klientelę. Co o tym sądzicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#ARIVENCHY 6/15 #GivenchyEden

Post udostępniony przez GIVENCHY (@givenchyofficial)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#ARIVENCHY 8/15

Post udostępniony przez GIVENCHY (@givenchyofficial)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#ARIVENCHY 12/15 #GivenchyEden

Post udostępniony przez GIVENCHY (@givenchyofficial)


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcia: instagram