Widzowie z całego świata od dłuższego czasu oczekują z niecierpliwością na ósmy finałowy sezon serialu Gra o tron produkcji HBO. Podczas gdy fani zastanawiają się, kto zwycięży ostateczną bitwę, marka Urban Decay przygotowała linię kosmetyków inspirowaną tą popularną produkcją.

Marka beauty Urban Decay zapowiedziała nie lada gratkę dla wielbicielek serialu Gra o tron – limitowaną kolekcję kosmetyków inspirowaną serialem, nazwaną For The Throne. Dzięki niej kobiety, będą mogły się zapewne poczuć jak bohaterki z Westeros – na przykład płomienna matka smoków Daenerys Targaryen czy pochodząca z zimnej północy Sansa Stark.

Winter is here

Premiera kolekcji planowana jest na kwiecień, więc prawdopodobnie zbiegnie się z emisją pierwszego odcinka ósmego sezonu Gry o tron, która nastąpi 14 kwietnia 2019 roku (zobacz nasze Rozmowy Niepoważne, przed premierą ostatniego sezonu). Nie ma jeszcze szczegółów dotyczących tego, jakie kosmetyki znajdą się w For The Thrones, lecz można być pewnym, że marka Urban Decay przygotowała paletę cieni do powiek, z których jest tak znana. Na jej oficjalnym koncie instagramowym zostały opublikowane  zdjęcie oraz filmik, a na nich modelki w olśniewających makijażach – jeden utrzymany jest w kolorach złota i brązu, a w drugim natomiast dominuje turkus oraz lazur.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Worlds will collide 🔥❄️#FORTHETHRONE #URBANDECAY @gameofthrones

Post udostępniony przez Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics)


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram