Produkty do makijażu nawiązujące do kultury filmowej to ostatnio popularny trend. Nie tak dawno pisaliśmy, że marka Urban Decay zapowiedziała wypuszczenie kolekcji kosmetyków inspirowanych serialem Gra o tron. Teraz przyszedł czas na firmę MAC i jej współpracę z Disney’em. Dzięki najnowszej linii wcielisz się w Jasminę z filmu Aladyn!

The Disney Aladdin Collection to najnowsza linia kosmetyków MAC, która najprawdopodobniej pojawi się w sprzedaży wtedy, kiedy do kin wejdzie film, czyli 24 maja 2019 roku. Wiemy, że w kolekcji znajdzie się szminka w kolorze malinowego różu, brązer z lusterkiem oraz paleta z dziewięcioma cieniami do powiek – trzema matowymi i sześcioma brokatowymi w odcieniach przede wszystkim złota, brązu i różu. Produkty te będą miały złote opakowania z turkusowymi i różowymi wstawkami. Pojawi się oczywiście także filmowe logo Aladyna. Te trzy elementy tworzą razem bardzo spójną i ładną całość.

Aladyn to kolejna (po ostatnich Tarzanie i Księdze Dżungli) realistyczna adaptacja disneyowskiej bajki. Sensację wzbudziła wiadomość, że w rolę Dżina wcieli się Will Smith. To kolejna premiera, na którą czekamy. A fanki wychowane jak ja na produkcjach Disneya, będą mogły wybrać się do kina w makijażu rodem z egzotycznego pałacu.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram