Kolejna edycja Przeglądu Piosenki Aktorskiej odbędzie się we Wrocławiu w dniach 22-31 marca 2019 roku. Od dzisiaj w sprzedaży znajdują się bilety na spektakle dyplomowe szkół teatralnych.

Przegląd Piosenki Aktorskiej (PPA) to festiwal piosenki aktorskiej, który organizowany jest we Wrocławiu od 1976 roku. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia odbywa się Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki oraz cykl koncertów i spektakli muzycznych. To jedyny festiwal na świecie, poświęcony w całości sztuce interpretacji piosenki w teatrze.

Od dzisiaj można kupić bilety na spektakle dyplomowe szkół teatralnych w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Widzowie będą mieli szansę obejrzeć trzy muzyczne dyplomy: Co gryzie Gilberta Grape’a z krakowskiej AST w reżyserii Marcina Czarniaka, Jutro zawsze będzie jutro z wrocławskiej filii AST – piosenki Brechta w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, i Spokojnie, jestem szalona, spektakl Studium Musicalowego Capitol – piosenki z filmów Quentina Tarantino w reżyserii Konrada Imieli. Wszystkie spektakle zostaną przedstawione publiczności w poniedziałek, 25 marca.

Bilety zakupić można w kasie Teatru Muzycznego Capitol oraz na stronie głównej festiwalu. Ceny biletów wynoszą 20 i 25 zł, a ich sprzedaż rozpocznie się dzisiaj o godzinie 12:00.


Autor: Michał Krawczyk
Zdjęcia: PPA