W mieszkaniu zalegają sterty przeczytanych książek, ale nie chcesz ich wyrzucać? A może poszukujesz wyjątkowych tytułów, które nie są już dostępne? Książka to idealny kompan na zimowe długie wieczory, a zaopatrzyć się w nią można w czasie Bookowiska.

Kiermasz książek organizowany kilkukrotnie w ciągu roku przez Wrocławski Dom Literatury w Przejściu Garncarskim, to prawdziwa gratka dla miłośników czytania. Zimowa edycja odbędzie się w klubie Proza, w sobotę 26 stycznia. Udział w niej może wziąć każdy czytelnik.

W czasie Bookowiska wszyscy chętni mogą kupić książki w przystępnych cenach, jak i również sprzedać te, których już nie potrzebują (osoby, które chcą wystawić swoje książki na sprzedaż, muszą zgłosić się wysyłając wiadomość na adres wdl@domliteratury.wroc.pl i podać imię i nazwisko, numer kontaktowy, a także szacowaną liczbę książek). Czytelnicy będą mogli wybierać spośród fantastyki, kryminału, powieści sensacyjnych i obyczajowych, poezji, książek dla dzieci, a także albumów.

Kupujący będą mogli skorzystać także z 20% rabatu na wszystkie napoje w Prozie.
Liczba miejsc dla osób sprzedających książki jest ograniczona (stoisko w Bookowisku jest bezpłatne). Kiermasz otwarty będzie w godzinach od 11 do 15 na drugim piętrze klubu Proza.


Tekst: Hanna Galik
Zdjęcie: pixabay.com