Ostatni casting do konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 odbędzie się we Wrocławiu w piątek (15 marca) i w sobotę (16 marca) w Magnolia Park.

Najstarszy konkurs piękności w Polsce, czyli Miss Polonia, wrócił na Dolny Śląsk po czterech latach. Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 ma wyłonić kandydatki do etapu ogólnopolskiego. Ostatni casting odbędzie się we Wrocławiu 15 i 16 marca w Magnolia Park.

Kto może zostać Miss?

Aby wziąć udział w castingu należy spełnić cztery kryteria: wiek od 18 do 26 lat, obywatelstwo polski, status bezdzietnej panny oraz brak tatuaży w widocznych miejscach. Żeby zgłosić się do wyborów wystarczy wypełnić formularz. Na castingu można skorzystać z fotografa lub przynieść gotowe zdjęcia. Stanowisko przyjmowania wniosków otwarte będzie w godzinach 12:00-18:00. Osoby zainteresowane znajdą je koło salonu Empik.

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny. Trzeba dać sobie szansę na spełnienie marzeń o pięknej koronie. Mamy nadzieję, że to kandydatka z Wrocławia będzie reprezentować nasze województwo na konkursie finałowym – mówi Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park.

Kandydatki, które zgłoszą chęć udziału w konkursie, przychodząc na casting lub wypełniając formularz w internecie, pojadą na półfinał do Wałbrzycha. Ten odbędzie się 13 kwietnia. Jury wybierze dziewczyny, które przejdą do finału etapu regionalnego. Gale finałową zaplanowano na czerwiec, uroczystość obędzie się na Stadionie Wrocław.

Wtedy trzy najpiękniejsze kandydatki dostaną przepustki do głównego konkursu Miss Polonia – mówi Paweł Zabilski, koordynator konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego z ramienia firmy FL Group.


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcie: mat. prasowe