Artystka takich hitów jak: „It Ain’t Me” czy „Wolves” po raz drugi rozpoczęła współpracę z firmą Coach. Co przyniesie taki duet? Wiosenna kolekcja już dostępna!

Coach – firma produkująca głównie torebki, założona w 1941 roku, w Nowym Yorku, przez Liliian Cahn. Selena Gomez podjęła współpracę z marką już w tamtym roku, w kolekcji jesień-zima. Oprócz torebki, zaprojektowała także portfel i bransoletkę. Praca okazała się owocna, ponieważ artystka na swoim Instagramie ogłosiła, że kolekcja dla Coach z jej udziałem również pojawi się na wiosnę tego roku. Piosenkarka wcześniej pracowała z marką Adidas, jednak to firma Coach pochłonęła jej czas i skradła serce. Gomez pokazała się nawet z kultową torebką na Gali Met w 2017 roku.

– Było bardzo dużo pracy, ale i dużo zabawy z Coach i SuartVevers przy tworzeniu mojej własnej torebki: Selena Grace – chwaliła się artystka przy poprzedniej kampanii.

Teraz na fanów duetu czeka o wiele więcej. Wiadomość o ponownej współpracy artystów została ogłoszona już w styczniu, jednak dopiero teraz stała się rzeczywistym faktem.

– Moja druga kolekcja dla Coach będzie obejmować ubrania! Jestem wdzięczna, że pracowałam nad tym z StuartVevers – oznajmiła Gomez na swoim profilu na Instagramie.

Jak widać Selena Gomez oprócz aktorstwa i śpiewania, także projektuje ubrania. Co jej z tego wyjdzie? Już w marcu będziecie mogli się przekonać, więcej na: https://world.coach.com/shop/featured-selena-gomez


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: Instagram, youtube