Czujecie czasem, że nikt nie rozumie Waszego poczucia humoru? A może najlepiej odzwierciedlają Was memy? Wykład z udziałem założycieli strony Cyniczny Romantyzm sprawi, że w końcu znajdziecie swoje miejsce w grupie. Już w najbliższy poniedziałek – 27 maja w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

Jeśli kochacie Cyniczny Romantyzm, nasz Instytut organizuje coś specjalnie dla Was. Jeśli nie wiecie, czym jest ten fanpage, koniecznie musicie nadrobić. Nie ma na to chyba lepszej okazji, niż udział w wydarzeniu  organizowanym przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego i założycieli tej idei. Zróbmy sobie cyniczny wykład już 27 maja o godzinie 17:30.

Moc idei cierpienia?

Założona kilka lat temu strona wyznawców idei cynicznego romantyzmu szybko podbiła internet. Ich memy stały się nawet głównymi bohaterami wystaw i wernisaży. Liczy się przede wszystkim humor i dystans do samego siebie.

Wielki wpływ na popkulturę, nasze postrzeganie otoczenia i sztukę. Więcej o tym opowiedzą Wam główne gwiazdy wykładu, czyli założyciele strony Cyniczny Romantyzm. Odpowiedzą na pytania dotyczące kierującej nimi idei. Poradzą, jak poradzić sobie z bólem istnienia w XXI wieku. Sprawią, że poczujecie się jak ryba w wodzie i rozbawią do łez.

Wstęp wolny, więc Cyniczni Romantycy – łączcie się!


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcia: oficjalna strona wydarzenia i fanepage’a Cyniczny Romantyzm na Facebooku