Studencie, studentko! Pamiętasz o swoich postanowieniach noworocznych? Obiecałeś/-aś sobie, że zaczniesz ćwiczyć? Poprawisz swoją kondycję? Będziesz bardziej fit? Oto dobra okazja, aby zacząć: „Fitness na Pergoli 2018”.

5 spotkań, 5 różnorodnych treningów, 5 powodów, aby się rozruszać. W wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny. Niezależnie od kondycji i sprawności fizycznej. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie próbował podobnych dyscyplin.

„Fitness na Pergoli” startuje już w niedzielę, 21 stycznia. Otwiera je Made in Brasil czyli połączenie podstawowych kroków aerobiku, tańca i ćwiczeń, które kładą nacisk na poprawę równowagi i zabawę w ruchu. Choreografie, zaprojektowane tak, aby skupić się na obszarze bioder, są również łatwe do naśladowania – zarówno przez mężczyzn jak i kobiety.

W kolejnych spotkaniach uczestnicy będą mogli potrenować pilates i zdrowy kręgosłup (28.01.), zmierzyć się z treningiem plenerowym (03.02.), zatańczyć zumbę (04.02) i spróbować tańca orientalnego (11.02). Wszystko pod okiem wyszkolonych instruktorów z wrocławskich klubów fitness – Holmes Place, Fitness Academy Korona i Mahtab. Co więcej, na zakończenie cyklu dla najaktywniejszych z uczestników przewidziane są nagrody.

Treningi będą odbywać się w godzinach 14.00-16.00 w sali wielofunkcyjnej na Hali Stulecia oraz na świeżym powietrzu. Wstęp na ćwiczenia jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy.

Organizatorem jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z Halą Stulecia w ramach „Miasto w Formie”. „Fitness na Pergoli” jest elementem projektu „Zima na Pergoli” organizowanego już od trzech lat przez Halę Stulecia, a także kontynuacją prowadzonego w sezonie letnim przedsięwzięcia „Lato na Pergoli”.

 


Autor: Karolina Stachera
Zdjęcie: pexels.com