Po raz czwarty miłośnicy mody będą mogli podebatować w stolicy Dolnego Śląska. Konferencja Moda a Biznes odbędzie się już 23 listopada w galerii Renoma w salonie Empik. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Linda Parys czy Roma Szafarek.

Project Fashion to ekskluzywne pokazy mody, konferencje oraz warsztaty, mające na celu popularyzację wiedzy o modzie i biznesie z nią związanym. To jedyne takie wydarzenie we Wrocławiu. Każda edycja jest unikatowa z wyjątkową oprawą artystyczną i wizualną. Ostatnia impreza z tego cyklu odbyła się w lutym i okazała się ogromnym sukcesem oraz wzbudziła olbrzymie zainteresowanie zarówno wśród widzów, jak i prelegentów. Idąc za ciosem organizatorzy zdecydowali się na przygotowanie kolejnej edycji, która będzie miała miejsce 23.11.2019 r. ponownie w galerii Renoma w salonie Empik.

Konferencja moda a biznes

Konferencja Moda a biznes skłania do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem branży mody. To również idealna okazja, by osoby początkujące w tej branży mogły się czegoś nauczyć i nawiązać nowe kontakty. W końcu moda to nie tylko ładnie wyglądające ubrania, ale przede wszystkim szeroki segment gospodarki, marketingu czy technologii.

W tym roku podczas wykładów będzie można wysłuchać m.in. Lindy Parys – fotografki, art director, założycielki jednego z pierwszych w Polsce Concept Store z autorską modą, Romy Szafarek – makijażystki znanej z biznesowego i niezwykle profesjonalnego podejścia do swojej działalności związanej z obsługą klientów z branży ślubnej. Kolejnymi prelegentkami będą: Kasia Trocewicz – twórczyni, właścicielka Sklepowa w piece of k8 concept store oraz  Aleksandra Miernik – studentka Polimody (piątej modowej uczelni na świecie). Angażuje się w rozwój modowej Polski, będąc administratorem tematycznej grupy na Facebook’u, która zrzesza młodych ludzi zafascynowanych modą.


Konferencja Moda a Biznes
– 23.11.2019 r.
– Empik Renoma
– wstęp bezpłatny
– organizatorami są: Project Fashion Day, agencja modelingowa SPOT Management oraz salon Empik
– więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/331580377794266/


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: materiały prasowe