Wydarzenie o nazwie Made in Wroclaw swoją pierwszą odsłonę miało w grudniu zeszłego roku. Wtedy na targach pojawiło się ponad 4 tysiące osób niemal w każdym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach. Ze względu na ten sukces postanowiono zorganizować taką imprezę po raz drugi.

Made in Wroclaw 2018  to wydarzenie mające dwie odsłony. Pierwsza to bezpłatne targi, na których zaprezentują się globalne marki. Na startupach można będzie porozmawiać z założycielami i pomysłodawcami wrocławskich firm czy projektów, które osiągnęły światowy sukces. Na targach pokazane zostaną również najnowsze technologie wykorzystywane w mieście. Na odwiedzających czekać będzie także strefa gastro, strefa chillout oraz atrakcje z wykorzystaniem okularów VR i wiele innych.

Druga odsłona Made in Wrocław to konferencja biznesowa, którą otworzy prezydent miasta Rafał Dutkiewicz, a poprowadzi Maciej Orłoś. Swoje prezentacje wygłoszą na niej liderzy wrocławskiego rynku. Wstęp na tę część kosztuje 49 zł.

Cała impreza będzie miała miejsce już w środę 17 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Targi ruszają od godziny 10.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: www.pixabay.com