Najgłośniejszy polski duet muzyczny ostatnich tygodni. Taco Hemingway i Quebonafide rozpoczęli trasę, a już za kilka dni pojawią się we wrocławskiej Hali Stulecia.

Nikomu nie trzeba wyjaśniać, a z pewnością młodemu pokoleniu, kim są Taco Hemingway i Quebonafide. Pierwszy z nich ma na swoim koncie 5 minialbumów i jeden album studyjny. Quebo, poza „Ezoteryką” i „Egzotyką”, często współpracuje z innymi artystami.

Już na początku 2018 roku pojawiły się plotki o nowym duecie w polskiej muzyce, które potwierdziła, ukazana w marcu, piosenka „Art – B” w wykonaniu Taconafide. Niedługo po tym, światło dzienne ujrzały „Tamagotchi”, „Metallica 808” i „Kryptowaluty” oficjalnie promujące płytę chłopaków pt. „SOMA 0,5 mg”. Na kilka dni przed jej premierą, w internecie pojawiła się pozostała część ich wspólnego „dziecka”. Jego ukoronowaniem jest trasa Ekodiesel Tour, która zagości w największych miastach Polski. Pierwszy koncert już 19 kwietnia w Krakowie. Później Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk, Łódź. Występ we Wrocławiu zakończy trasę.

Bilety do Hali Stulecia pojawiły się już miesiąc temu i w niecałą dobę wyprzedały się wszystkie 3 pule. Niedługo po tym zakończyła się sprzedaż czwartej puli, a zainteresowanie koncertem nie spadło. Z tego względu organizatorzy uruchomili piątą turę biletów, a przepustowość hali powiększyli o miejsca siedzące w dwóch sektorach. Mimo to wejściówek już prawie nie ma. Ale uwaga! Można je kupić jeszcze tylko w aplikacji Going.

Poza kawałkami z „SOMY 0,5 mg”, superduet zaprezentuje także utwory ze swoich solowych repertuarów.

Bilety kupicie tutaj.


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcie: oficjalny Instagram Taconafide