Ladies Day to dzień, w którym kobiety na torach wyścigowych całego świata pozwalają sobie na totalne modowe szaleństwo. W tym roku po raz pierwszy w historii na torze wyścigów konnych we Wrocławiu odbędzie się gonitwa w ramach prestiżowego cyklu Crystal Cup Cross Country Challenge- to międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 5-letnich i starszych koni.

11 czerwca w niedzielę w godzinach od 11 do 19 na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice odbędzie się Crystal Cup, czyli jeden z najważniejszych dni wyścigowych sezonu z cyklu prestiżowych wyścigów rozgrywanych na renomowanych torach Europy.

Doborowa obsada, festiwal wyścigowej elegancji, targi mody autorskiej, podczas których będzie można upolować wyjątkowe rzeczy bezpośrednio od twórców w zorganizowanym specjalnie na tę okazję plenerowym showroomie, pokazy mody, a także food trucki i atrakcje dla dzieci- to wszystko czeka nas podczas tej wyjątkowej imprezy.

Specjalnie dla pań przygotowano chociażby indywidualne porady stylistki Magdaleny Pińskiej, a także osobiste zakupy z personal shopperką. Do dyspozycji uczestniczek będą zarówno wizażystki jak i kosmetyczki służące swoją wiedzą i poradami.

Warto podkreślić, że miejsce będzie miał dobroczynny akcent w postaci charytatywnego pokazu mody marki Natasha Pavluchenko.

Wstęp wolny.

Ladies Day & Crystal Cup niewątpliwie będzie prawdziwą gratką dla miłośników mody oraz wyścigów konnych.


Autor: Paula Łysikowska