Co wyjdzie z połączenia elektryzującej artystki Lany del Rey, bożyszcza świata muzyki Jareda Leto, strusia i tygrysa? Nic innego jak nowa kampania Gucci Beauty.

Wszyscy chyba pamiętamy zeszłoroczną Met Gala, gdzie tematem przewodnim była religia katolicka. Kreacje gwiazd przekroczyły wtedy wszelkie granice. Jednymi z najbardziej rzucających się w oczy było trio w składzie Alessandro Michele (dyrektor kreatywny Gucci) oraz Lana del Rey i Jared Leto (ambasadorzy wspomnianego domu mody).

Kolejnym wspólnym projektem tej trójki jest kampania #ForeverGuilty, prezentująca dwa nowe zapachyGucci Guilty Pour Homme (dla niego) i Gucci Guilty Pour Femme (dla niej). Perfumy dla mężczyzn zawierają nuty zapachowe takie jak: kwiat pomarańczy, francuska lawenda, paczula oraz drzewo cedrowe. Natomiast w tych dla kobiet można wyczuć śródziemnomorski owoc mandora, lilię, a także duet olejków paczuli.

Tańczący z tygrysami

Najnowsza kampania marki Gucci Beauty to przede wszystkim krótki filmik, w którym główne role odgrywają Lana del Rey i Jared Leto. Swoje momenty ma również w tej produkcji Courtney Love, grająca kelnerkę. Cały filmik utrzymany jest w amerykańskim charakterze przełomu lat 60. i 70. Nasze gwiazdy możemy zobaczyć w różnych sceneriach – w supermarkecie, barze mlecznym, pralni, pokoju motelowym, czy salonie fryzjerskim. Do tego towarzyszą im tygrys, struś, sowa i wąż. Jak widać jest tego wszystkiego wiele.

Lana del Rey i Jared Leto są winni, lecz dobrze się bawią. Ubrani w zdobne stroje tańczą i śmieją się. Postacie, które grają, mają być indywidualiami. Kochają życie w swoim nonkonformistycznym stylu. Filmik kampanii #ForeverGuilty prezentuje kolorowy przepych. To trzeba zobaczyć na własne oczy. Dom mody Gucci nie przestaje zaskakiwać. Zapachy Gucci Guilty są już dostępne do kupienia na oficjalnej stronie.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcia: screeny z youtube