Nie trzeba wydawać fortuny, aby dobrze się poczuć. Wystarczy znaleźć odpowiednią siłownię i rozpocząć aktywne życie. Ale jaki klub wybrać, aby nie zbankrutować? 

Nowy rok akademicki warto zacząć aktywnie. Wysiłek fizyczny pozwoli nie tylko zadbać o naszą kondycję i sylwetkę, ale także polepszy wyniki w nauce. Warto zainwestować w karnet na siłownie, ponieważ nie ma lepszego lekarstwa na stres, który towarzyszy prawie każdemu studentowi. Wbrew pozorom nie musi się to wiązać z ogromnym wydatkiem. Oto lista najbardziej przystępnych ofert, dostępnych w najpopularniejszych siłowniach we Wrocławiu:

  • McFit

cena karnetu: 69zł miesięcznie, opłata wpisowa: 90zł

Do 30 września obowiązuje promocja, która gwarantuje brak opłat abonamentowych do końca roku, a później karnet w cenie standardowej: 69zł. We Wrocławiu znajdują się dwa studia McFit: na Starym Mieście i przy ulicy Fabrycznej. Siłownia otwarta jest 24h na dobę, co jest dużym udogodnieniem dla ludzi, którzy mają napięty grafik w ciągu dnia. Oprócz strefy wolnych ciężarów, do dyspozycji członków klubu są różne zajęcia fitness, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.

  • Fitness 24 seven

cena karnetu: 69zł miesięcznie, opłata wpisowa: 89zł

Siłownie Fitness 24 seven we Wrocławiu znajdują się przy ulicy Ślężnej oraz Grabiszyńskiej. Podobnie jak McFit otwarta jest ona całą dobę. Karnet pozwala na nieograniczone wejścia do wszystkich klubów Fitness 24 seven we wszystkich krajach. Tutaj także można spróbować swoich sił na treningu grupowym. Siłownia oferuje różne zajęcia m.in.: aerobik, spinning, joga i indoor walking.

  • Fitness World

cena karnetu: 79zł, opłata wpisowa: 19zł

We Wrocławiu znajduje się 5 klubów Fitness World, zlokalizowanych na Psim Polu, Kleczkowie, Grabiszynie, Gaju i Biskupinie. Siłownia otwarta jest całą dobę. Podobnie jak w innych klubach, tutaj także dostępne są zajęcia grupowe w cenie karnetu.

  • Pure Jatomi

cena karnetu: 85zł miesięcznie, opłata wpisowa: 75zł , promocja trwa do końca września

Kluby Pure Jatomi znajdują się w trzech miejscach we Wrocławiu: w Pasażu Grunwaldzkim, Renomie i Magnolii. Siłownia oferuje zajęcia grupowe o różnej intensywności – każdy wybierze coś dla siebie.

  • Fitness Academy

cena karnetu: 135zł miesięcznie

We Wrocławiu znajduje się 9 klubów Fitness Academy m.in.: w Sky Tower, Arkadach Wrocławskich i Koronie. Klubowicze mogą korzystać zarówno ze strefy wolnych ciężarów, zajęć grupowych, jak i pomocy wykwalifikowanych trenerów.

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup karnetu na danej siłowni, warto skorzystać z bezpłatnego, jednorazowego wejścia. Daje to możliwość sprawdzenia, czy klub spełnia nasze wymagania i jak się w nim czujemy – to także jest ważne.

 


Autor: Kinga Sala
Zdjęcie: pixabay.com