W ten weekend wielka muzyczna różnorodność. Pierwszego dnia swoje siły połączą przedstawiciele polskiej sceny hip-hopowej. W sobotę usłyszymy nowy materiał w mocniejszym wydaniu. Na zakończenie huczne obchody Dnia Św. Patryka.

Koncert: Białas/Lanek + ReTo (15.03.2019, Pralnia, 19.00)

Można już było usłyszeć, że Białas i ReTo tworzą świetny duet. Teraz jest okazja zobaczyć to na własne oczy. Dwaj raperzy połączą swoje siły i zapewnią mieszkańcom Wrocławia dobry początek weekendu. Muzyczna uczta w rytmie hip-hopu z ich dwóch najnowszych albumów – Hyper2000 oraz BOA. Bilety na przedstawicieli SB Maffija i NewBadLabel do kupienia tutaj.

Koncert: Hunter + Reload (16.03.2019, Stary Klasztor, 19.00)

Muzyczna legenda wraca z nowym materiałem. Hunter istnieje na polskiej scenie już ponad trzydzieści trzy lata, ma na swoim koncie 7 albumów studyjnych i 4 koncertowe. Podczas tej trasy koncertowej promują swoją najnowszą płytę Arachne. Zespół przeniesie słuchaczy do miejsca między piekłem a niebem, pełnego strachu, ale i fascynacji. W głąb własnej duszy. Ich muzyka to połączenie rocka i metalu z elementami klasyki i filmu. Śpiewają przeciwko wojnie, głupocie, nietolerancji i przemocy. Ich teksty pełne wielowymiarowości i metafor wielokrotnie zostały docenione w branży, a scenografia koncertowa zapewnia niezapomniany wieczór.

Koncert: Carrantuohill (17.03.2019, Stary Klasztor, 18.00)

Tradycyjna celtycka muzyka przy użyciu wyjątkowych instrumentów – uilleann pipes, bouzuki, citternu, skrzypiec i wielu innych. Zespół Carrantuohill aranżuje swoją własną muzykę opartą na celtyckiej historii oraz wykonuje oryginalne melodie ze Szkocji czy Irlandii. Już w najbliższą niedzielę przeniesie publiczność wprost na obchody Dnia Św. Patryka. Bilety za symbolicznego piątaka do nabycia w Starym Klasztorze.


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcia: YouTube, oficjalny Facebook – Hunter