Elektryzujące, syntetyczne bity na dobry początek weekendu. Niecodzienna odsłona hip-hopu. Nawet fani gier komputerowych znajdą coś dla siebie. To i wiele więcej już za parę dni na wrocławskich scenach.

 

Koncert XXANAXX ( 26.10.2018, 20.00, Stary Klasztor)

Dzień koncertu zespołu XXANAXX we Wrocławiu to także dzień premiery ich nowej płyty Gradient. Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski wyruszą w trasę, by zaprezentować fanom tak długo wyczekiwany materiał. Charakterystyczne przestrzenne dźwięki połączone ze zmysłowym wokalem już nie wystarczają. Najnowszy album to także muzyczna bezkompromisowość i ciekawość.

 

Koncert The Symphony of the Storm (27.10.2018, 20.00, Narodowe Forum Muzyki)

Niesamowite przeżycie w ramach Game Music Festival 2018. Jego oficjalne zamknięcie uświetni koncert The Symphony of the Storm i to muzyka z gier Blizzarda będzie grała pierwsze skrzypce. Większość graczy z pewnością będzie zachwycona, gdy zabrzmią znane utwory z trzech wielkich uniwersów: Diablo, StarCraft oraz War of Warcraft. Na wydarzeniu pojawi się Neal Acree – kompozytor Blizzarda, a o odpowiednią atmosferę zadba aż 120 muzyków.

 

Koncert MIUOSH Akustycznie. (28.10.2018, 19.00, Centrum Koncertowe A2)

Znany w Polsce od ponad dekady Miuosh wciąż jest w świetnej muzycznej formie. Tym razem raper zaprezentuje całą swoją dyskografię, za to w niecodziennej odsłonie. Wraz z poszerzonym składem FDG Orkiestra, muzykami Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i gośćmi specjalnymi zapewni słuchaczom wyjątkową atmosferę. Jego muzyka nabierze bowiem niesamowitego charakteru w akustycznych aranżacjach.


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcie: YouTube