Muzyka jest w stanie wyrazić wiele naszych emocji, zobrazować rozterki i przemyślenia. Wyrazić wdzięczność, poddać analizie relacje łączące nas z drugim człowiekiem lub po prostu być świetną rozrywką. To wszystko już w najbliższy weekend na wrocławskich scenach.

Koncert: Mioush – Kobiety (08.03.2019, Hala Orbita, 20.00)

W ten szczególny dzień, dla nich i o nich, będzie opowiadał mężczyzna. Mioush wystąpi w Hali Orbita w ramach specjalnej edycji WrocLove Fest 2019. Zaprezentuje premierowo swój najnowszy projekt KOBIETY. Dlaczego właśnie one? Wielokrotnie z nimi pracował i opierał swoje teksty na ich wizji postrzegania świata. Muzyka, którą tworzą kobiety na polskiej scenie jest inspiracją. Nadała ona także formę całemu projektowi. Łamiąc bariery i miażdżąc stereotypy. Razem z Mioushem i jego FDG Orkiestrą na scenie wystąpią: Katarzyna Nosowska, Daria Zawiałow, Justyna Święs, Paulina Przybysz, Mela Koteluk,  Daria Ryczek oraz Kasia Golomska z zespołu Lilly Hates Roses. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie dostępne tutaj.

Koncert: Clock Machine (09.03.2019, Stary Klasztor, 20.00)

Combo rocka i funku? To właśnie Clock Machine. Założony dekadę temu, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Spośród członków zespołu mogą być wam znane nazwiska Igora Walaszka i Kuby Tracza, którzy obecnie, tworząc electro, podbijają polską scenę alternatywną jako Bass Astral x Igo. Mają na swoim koncie trzy albumy (Clock Machine EPGreatest Hits i Love), a już w tym miesiącu światło dzienne ujrzy ich czwarty krążek zatytułowany Prognozy. To płyta pełna pytań i poszukiwań, a także prób zrozumienia drugiego człowieka.

Koncert: Dr Misio (10.03.2019, Centrum Koncertowe A2, 20.00)

W członkach zespołu Dr Misio nie tylko muzyka gra. Od jedenastu lat występują na scenie, na czele z Arkadiuszem Jakubikiem – polskim aktorem i scenarzystą. Rock&roll w ich wydaniu to konkretny riff, mocne brzmienie i teksty, za które odpowiadają Marcin Świetlicki i Krzysztof Varga. Zespół ma za sobą występ na Przystanku Woodstock 2014 i nominację do Fryderyków 2018 w dwóch kategoriach: Album roku rock (Zmartwychwstaniemy) oraz Teledysk roku (Pismo). Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne.


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcie: oficjalny Fb wydarzenia: Clock Machine Wrocław, YouTube