Zmieniamy trochę format Co jest grane we Wrocławiu? Od teraz będziemy informować Was z wyprzedzeniem o najciekawszych koncertach, które zagoszczą na wrocławskich scenach w danym miesiącu. Będziecie mieli więcej czasu na kupienie biletów! Sprawdźcie, jakie muzyczne niespodzianki przygotował dla Was kwiecień.

Koncert: Feduk (11.04.2019, Zaklęte Rewiry, 20.00)

Przygoda Feduka z hip-hopem rozpoczęła się w Budapeszcie i była kolejnym hobby po piłce nożnej i graffiti. W 2012 roku stworzył soundtrack do filmu Kibolski świat, co otworzyło mu drzwi do dalszej kariery. Trzy lata później stał się członkiem grupy RANDOM CREW, z którą zdobył grono fanów, szczególnie wśród młodzieży. W Polsce największą popularność zdobył utworem Różowe wino, a już za tydzień pojawi się we Wrocławiu. Bilety zdobędziecie klikając tutaj.

Koncert: Nirvana Tribute Show (16.04.2019, Stara Piwnica, 20.00)

Kurt Cobain miałby dzisiaj 52 lata. Wokalista legendarnego zespołu Nirvana to jedna z najbardziej istotnych sylwetek w historii rocka. Wszystkich fanów kapeli zapraszamy do Starej Piwnicy na Nirvana Tribute Show. Wykonaniem ich utworów zajmie się ukraiński zespół M. Others, który gra tylko to, co stworzyła formacja Cobaina. Wszystkie największe kawałki, niepowtarzalna energia i wielkie emocje, szczególnie dla fanów. Wejściówki możecie kupić stacjonarnie wcześniej lub w w dzień występu.

Koncert: Natalia Przybysz (27.04.2019, Stary Klasztor, 20.00)

Wielu z Was z pewnością kojarzy Natalię Przybysz jeszcze z zespołu Sistars, który w 2001 roku stworzyła ze swoją siostrą Pauliną. Po rozpadzie zespołu obie skupiły się na solowych karierach. Natalia jest obecnie jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej alternatywy. Jej krążek Prąd wygrał w 2015 Fryderyki w dwóch kategoriach, a trzy lata później tę samą nagrodę za Światło noce jako Album Roku Pop. Muzyczny kwiecień we Wrocławiu skończy się zatem w rytmie R&B i soul.


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcie: YouTube, oficjalne zdjęcie wydarzenia na Facebooku