Piątek będzie okazją do uhonorowania jedynego króla popu. Sobotnią nocą zawładną hip-hopowe klimaty, a ostatni zastrzyk energii zafunduje fanom wschodząca gwiazda polskiej sceny. Te i inne koncerty już w najbliższy weekend we Wrocławiu.

Koncert THRILLER LIVE! (12.10.2018, 19:00, Hala Stulecia)

Król popu wciąż żyje w sercach swoich fanów. Thriller Live! to widowisko zorganizowane ku czci Michaela Jacksona —  jednego z największych artystów wszech czasów. On sam wystąpił na dziesiątej premierze show w 2001 roku. Tym razem, koncerty te pojawią się na największych scenach polskich miast. Niesamowita choreografia, zaraźliwa energia, wielki talent muzyków i wiele innych czynników składają się na dwie godziny niezapomnianego widowiska. Największe hity Michaela Jacksona i Thriller Live! już w piątek we wrocławskiej Hali Stulecia.

Koncert Białas & Lanek, Małpa i Smolasty: Hip Hop Day (13.10.2018, Stary Klasztor, 20.00)

Kolejna już odsłona Hip Hop Day Wrocław 2018. Tym razem sceną zawładną jedne z najsławniejszych nazwisk polskiego hip-hopu. Towarzyszyć im będzie tajemniczy support z naszego miasta.

Koncert Bovska (14.10.2018, Bezsenność Insomnia Club, 19.00)

Odkrycie 2016 roku. Pierwszy album Bovskiej Kaktus, otrzymał w naszym kraju status złotej płyty, a promująca krążek piosenka o tym samym tytule zapewniła jej dalszą drogę na muzyczny szczyt. Ma już na swoim koncie nominację do nagrody Fryderyk, a teraz rusza ze swoją najnowszą trasą Kęsy, prezentując swój nowy materiał. Nie zabraknie oczywiście energii, a proste i jednocześnie chwytliwe teksty dopełni elektroniczny beat.


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcia: YouTube