W ten weekend królować będzie alternatywa z lekko rockowym lub folkowym brzmieniem. Sprawdźcie czego będzie można posłuchać we Wrocławiu.

Koncert Kazika & Kwartetu ProForma (14.09.18, Sala Koncertowa Radia Wrocław, 19.00)

Kultowa postać polskiej sceny muzycznej Kazik Staszewski już w piątek we Wrocławiu. Tym razem wystąpi z Kwartetem ProForma. Zespół współpracuje z wokalistą Kultu od 2012 roku. Wykonują opracowania utworów wielu polskich artystów w tym Stanisława Staszewskiego oraz zagranicznych gwiazd. Bilety na ten oryginalny występ w cenie od 95 do 110 zł.


Koncert Darii Zawiałow (15.09.18, Sala Koncertowa Radia Wrocław, 19.00)

Zadebiutowała w Opolu swoim Malinowym chruśniakiem. Od tej pory mocno obecna na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku wydała swój pierwszy album AKysz, który okazał się wielkim sukcesem. Teraz bywalczyni największych polskich festiwali muzycznych oraz zdobywczyni dwóch Fryderyków ponownie zagości we Wrocławiu.


Koncert Steve’a & Ginie Jackson (16.09.18, Alive Klub Muzyczny, 22.00)       

Ten kanadyjski duet z Montrealu potrafi porwać swoim folkowym brzmieniem i tekstami o miłości. A to wszystko w akompaniamencie gitary i madoliny. Idealny sposób na relaks przed nadchodzącym poniedziałkiem. Wstęp wolny.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: www.wikipedia.org; Piotr Bieniecki / www.fototeo.pl licencja: CC BY-SA 4.0