Od jazzu przez rocka aż do reagge. Sprawdźcie, czego będzie można posłuchać w nadchodzący weekend we Wrocławiu.

Big Premiere Michał Martyniuk „Nothing To Prove” (17.08.2018, 20:00)

Jazzowa propozycja Michała Martyniuka, który z pewnością nie ma nic wspólnego z tym popularniejszym Martyniukiem. Urodził się w Szczecinie, ale dziesięć lat temu wyemigrował z rodzicami do Nowej Zelandii. Zawsze marzył, żeby wrócić do Polski i nagrać płytę. Martyniuk długo szukał ludzi, którzy w taki sposób jak on czują muzykę. W końcu się udało i wraz z Bartkiem Chojnackim,  Jakubem Skowrońskim Kubą Mizerackim i Kubą Gudzem nagrali EPK-ę „Nothing to prove”. Część materiału powstała w Nowej Zelandii, a część już tutaj. We Wrocławiu zagrają w Vertigo Jazz Club, bilety dostępne tutaj.

Omega, Creedence Clearwater Revived (18.08.2018)

Dla fanów nieco bardziej klasycznego brzmienia na wrocławskiej Pergoli wystąpi kultowy rockowy zespół Omega. Hit węgierskiej grupy- „Dziewczyna o perłowych włosach”  zna chyba każdy z nas. Obok Omegi zagra także Creedence Clearwater Revived, amerykańska grupa rockowa, powstała w 1967 roku. Do największych przebojów grupy należą „Fortunate Son”, „Proud Mary”, „Down on the Corner” . Bilety dostępne tutaj.

ShataQS (19.08.2018 20:00)

ShataQS, a właściwie Małgorzata Kuś polska wokalistka i autorka tekstów. Brała udział w wielu talent show m. in w Szansie na sukces, The Voice of Poland czy Must Be the Music. Tylko Muzyka. ShataQS tworzy muzykę z pogranicza funku, reagge i soulu. We Wrocławiu wystąpi w najbliższą niedzielę w Vertigo Jazz Club, bilety dostępne tutaj.


Autor: Zuzanna Kuczyńska
Zdjęcie: You Tube

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPremiery kinowe ( 17 sierpnia)
Następny artykułAretha Franklin nie żyje
Studentka drugiego roku dziennikarstwa sportowego, zakochana w sporcie. Od zawsze związana z siatkówką, z którą wiąże swoją przyszłość.