Zalewski z repertuarem Niemena czy wRock for Freedom? Ten weekend to kilka koncertów, na które warto zwrócić uwagę.

Zalewski śpiewa Niemena –  30 sierpnia o 20:00 

Wiosenna trasa koncertowa Krzysztofa Zalewskiego okazała się ogromnym sukcesem. Wszystkie koncerty zostały wyprzedane, a publiczność za każdym razem była zachwycona i urzeczona niezwykłą atmosferą.  Dzięki tak dużej popularności trasy, mamy przyjemność zaprosić na jej drugą odsłonę! Już dziś zapraszamy na kolejne koncerty Krzysztofa Zalewskiego, promujące jego album poświęcony twórczości Czesława Niemena.

wRock fo Freedom – 31 sierpnia – 1 września

Opis wydarzenia

Festiwal wROCK for Freedom na zakończenie wakacji we Wrocławiu!

Tradycyjnie już ostatni weekend wakacji we Wrocławiu zarezerwowany jest na koncerty z cyklu „wROCK for Freedom – Legendy Rocka”, które odbywają się na terenie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej, bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.

Dianka – 1 września o 20:00

Dianki – młoda wrocławska artystka, kompozytorka, autorka tekstów i wokalistka. Poza występami w większości dużych polskich miast, artystka ma za sobą festiwalowy debiut – zagrała koncert na Open Stage tegorocznego Open’era.

Dianka pierwsze utwory publikowała na YouTube już będąc w gimnazjum. Wokalistka ma za sobą wydany nakładem Zayafki imienny album, obecnie pracuje nad nowym materiałem, którego teaser usłyszymy 1 września w klimatycznej Sali teatralnej Impartu. Artystka zawdzięcza szybko rosnące grono fanów m.in. swojej aktywności w mediach społecznościowych.