Humble Bundle to platforma, która swoją popularność zawdzięcza paczkom z grami, które można kupić w zazwyczaj trzech progach cenowych. Oczywiście im więcej się zapłaci, tym więcej otrzymuje się z zamian.

Tym jednak co najlepsze w Humble Bundle jest fakt, że płatność za paczkę można rozbić lub przekazać w całości na wybrany przez siebie cel: zazwyczaj wybiera się między właścicielami serwisu oraz akcjami charytatywnymi, które obecnie są przez HB wspierane. Ma się przy tym zupełną dowolność, więc można w całości wesprzeć potrzebujących.

Paczki to jednak nie wszystko, od dawna  sklep oferuje również miesięczną subskrypcję, w ramach której co miesiąc otrzymuje się paczkę gier, których łączna wartość przewyższa cenę subskrypcji. Abyście mieli pewność, że nie dostajecie bubla, zawsze od początku wiadomo, jaka będzie główna gra oferowana w Humble Monthly. Im bliżej terminu, w którym otrzymacie swoje klucze do gier tym więcej tytułów zostaje ujawnione, ale zawsze kilka do samego końca pozostaje tajemnicą.

Całą ta zabawa kosztuje 12$ przy comiesięcznym opłacaniu subskrypcji, a płacenie za kwartał, pół roku czy rok oznacza zniżki (płacąc za cały rok dostajecie jeden miesiąc za frytę!). Teraz najważniejsze: Humble Bundle przekazuje 5% wpływów z subskrypcji na cele charytatywne (od samego początku istnienia akcji przekazano 148 milionów dolców!), a osoby, które są subskrybentami mają 10% zniżki na gry dostępne w Humble Store – sklepie z grami na różne platformy.


Autor: Patryk Rudnicki
Zdjęcie: humblebundle.com