Po dwóch porażkach w lidze wrocławianie wracają na zwycięską ścieżkę. Następny mecz przeciwko Lechii Tomaszów Mazowiecki 9 listopada.

W opinii bukmacherów to APP Krispol Września była faworytem przed rozpoczęciem spotkania. Jednak tylko w drugim secie gospodarze zdołali pokonać KFC Gwardię Wrocław.

W pierwszej oraz czwartej partii przyjezdni stopniowo uciekali przeciwnikowi w trakcie seta powiększając przewagę. Wygrywali je kolejno do osiemnastu i dziewiętnastu. Inaczej wyglądała trzecia część. W trakcie jej trwania żadna z drużyn nie była w stanie wypracować pewnej przewagi. Ostatecznie Gwardia zwyciężyła go 25:23.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został przyjmujący Gwardii Łukasz Lubaczewski. Zdobył on łącznie 20 punktów w całym meczu.