Dla wszystkich fanów chłopca, który przeżył – Harry’ego Pottera – szykuje się nie lada gratka. Już 11 kwietnia 2017 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu będzie można obejrzeć niezwykłe widowisko, podczas którego publiczność odkryje na nowo pierwszą część serii o niezwykłym czarodzieju. Film zostanie wyświetlony na 480 calowym ekranie HD, a całą  ścieżkę dźwiękową  autorstwa zdobywcy Oskara Johna Williamsa, odegra na żywo Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna.

Bilety na wrocławskie przestawienie w cenie: 90-250 zł (w zależności od miejsc, http://www.eventim.pl/). Cztery koncerty w Polsce (dwa minione – 07.04. Warszawa, 09.04 Gdańsk oraz dwa nadchodzące 11.04. Wrocław, 12.04. Kraków) są częścią światowego tournee, które rozpoczęło się w czerwcu 2016 r. Zapowiedziane zostało przez firmy Warner Bros Consumer Products oraz CineConcerts, której prezesem jest Justin Freer, producent i dyrygent koncertów.

Cykl filmów Harry Potter, jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie. Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do usłyszenia po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie” – wyjaśnia Freer.

Koncerty z muzyką na żywo pozwalają na głębsze doświadczenia artystyczne. Więcej informacji znajdziecie na http://harrypotterinconcert.com/.

 


Autor: Oliwia Rybiałek