Twórcy Gry o Tron znów podnoszą napięcie. Na nieco ponad miesiąc do premiery HBO wypuściło pełny zwiastun 8. sezonu serialu. Czego można się spodziewać? Będą smoki, armie Cersei i Daenerys, a przede wszystkim walka między żywymi a umarłymi…

Wraz ze zbliżającą się premierą, twórcy kultowego serialu stopniowo podnoszą napięcie i zaciekawienie fanów. Najpierw w internecie pojawił się teaser, później HBO pokazało zdjęcia. Teraz przyszedł czas na pełny zwiastun ostatniego sezonu Gry o Tron.

Trailer zaczyna się od sceny, w której zakrwawiona Arya Stark ucieka ciemnym korytarzem. Widzimy także wojska Cersei Daenerys. Wszyscy zbroją się przed ogromną bitwą, w której zginąć mają tysiące, w tym ulubieni bohaterowie. W zwiastunie pojawiają się także smoki. Ostatnia scena zapowiada zaś początek walki o Westeros. Walki między żywymi a umarłymi. Twórcy zapowiadają, że zakończenie ostatniego sezonu Gry o Tron będzie spektakularne, jednak nie zadowoli wszystkich fanów serialu. Spekulacje na ten temat nie cichną.


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcie: HBO