Wrocławska drużyna rozpoczyna właśnie sezon. W pierwszym meczu zmierzy się przed własną publicznością z zespołem Enea PTPS Piła. Początek spotkania w hali Orbita o godz. 18. Materiał z przedsezonowej konferencji przygotowali: Marcin Obłoza i Karolina Stachera.

W przerwie międzysezonowej wrocławska ekipa przeszła niemałe zmiany. W stolicy Dolnego Śląska pozostała tylko libero – Maria Stenzel. Pozostałe miejsca w drużynie zajęły w głównej mierze młode zawodniczki, które w przyszłości powinny stanowić o sile LSK oraz kadry.

W Orbicie zobaczyć będzie można parę ciekawych rozgrywających, bo i Valerie Nichol, i Weronika Wołodko z pewnością do takich należą. Za atak będą odpowiedzialne Magdalena Wawrzyniak i młoda Julia Szczurowska, które z bardzo dobrej strony pokazały się w przedsezonowych sparingach. Na przyjęciu zobaczyć będzie można trio – Natalię Murek, Tamarę Gałuchę oraz Ilonę Gierak (kapitan). Podobnie na środku – zdecydowano się na trzy zawodniczki – Annę Łozowską, Aleksandrę Trojan oraz Igę Chojnacką.