Na zakończenie styczniowych występów, Improkracja: Penetruje. Tym razem inspiracją staną się filmy dla dorosłych, ale w bardziej niewinnym wymiarze.

Improkracja powraca. Podczas swojego ostatniego styczniowego występu skupią się na… filmach dla dorosłych. Wiadomo, że nie słyną one z wyszukanej fabuły, aktorom daleko do wybitnych, a cel jest jeden.

I właśnie tutaj do akcji wkracza teatr improwizacji. Po jego reinterpretacji, ujrzymy te obrazy na nowo. Staną się bardziej uniwersalne. Jak? Film zostanie zatrzymany w momencie, kiedy postacie na ekranie są jeszcze w pełnej garderobie. Aktorzy przedstawią, co mogłoby stać się później, dograją do tego „codzienną fabułę”.

– Wszyscy wiemy, z czym kojarzą się filmy dla dorosłych. Chcemy pokazać widzom coś innego, odwrócić ich oczekiwania. – komentuje członek Improkracji, Mateusz Płocha

Jest to z pewnością niecodzienna inspiracja. Razem z dużą dawką komedii tworzy spektakl Improkracja: Penetruje. Już 29 stycznia (wtorek) o godzinie 20.00 w Vertigo Jazz & Club Restaurant. Wejściówki (tylko dla osób pełnoletnich!) do kupienia tutaj.


Autor: Karolina Szachniewicz, mat.pras.
Zdjęcie: mat.pras.