Fashion Week przybył w końcu do Wrocławia i to niespodziewanie! Wydarzenie odwiedziły znane osobowości świata mody, takie jak Jessica Mercedes czy Joanna Horodyńska.

Unexpected Fashion, czyli Wielki Tydzień Mody we Wroclavii trwał od 30 marca do 6 kwietnia 2019 roku. To kolejne wydarzenie modowe w ostatnim czasie, co dobrze wróży rozwojowi naszego miasta pod tym kątem. Event rozpoczął się hucznie, ponieważ już pierwszego dnia miało miejsce spotkanie z Jessicą Mercedes. Blogerka opowiadała, że ma ręce pełne roboty w związku z nowymi kolekcjami jej dwóch marek – Veclaim oraz Moiess, ale pozwoli sobie także na chwilę oddechu i zabawy na zbliżającej się Coachelli. Mercedes powiedziała także, że jest dumna z bycia Polką, gdyż jej zdaniem mają świetny gust. Na Unexpected Fashion poświęciła dużo czasu na dawanie autografów i robienie zdjęć z fanami.

Kolejnym gościem, który brylował w weekend rozpoczynający Wielki Tydzień Mody, była Joanna Horodyńska, która wraz z Karoliną Limbach (stylistką i prezenterką telewizyjną) dawała porady stylizacyjne w strefie Elle. Ponadto każda z obecnych na wydarzeniu osób miała okazję zrobić sobie zdjęcie 3D Freezme oraz obejrzeć pokaz mody, na którym prezentowane były stylizacje stworzone z ubrań dostępnych na sklepowych półkach we Wroclavii. Oprócz tego w pozostałych dniach posiadacze karty stałego klienta tego centrum handlowego, mogli brać udział w różnych atrakcjach, np. warsztatach robienia makijażu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Od 16.00 nasi styliści będą dziś opowiadać o modzie biurowej 👔 #wroclavia #stylista #stylist #stylestagram #moda #fashion #instafashion

Post udostępniony przez Wroclavia (@wroclavia)


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram