Wzdychają do niego miliony fanek na całym świecie. A to nie tylko z powodu pięknego głosu, czy powalających ruchów scenicznych, ale także za sprawą nienagannego wręcz stylu. Teraz Justin Timberlake wykorzystał go przy współpracy z marką Levi’s.

Po pięciu latach Justin Timberlake wrócił z impetem, wydając w lutym nowy album zatytułowany Man of the Woods. Jedna z piosenek pt. Say Something niemal od razu stała się hitem. Co zapewne nikogo nie dziwi, jako że Timberlake ma talent do tworzenia radiowych przebojów.

Potem wokalista nie zwolnił tempa i wystąpił podczas najważniejszego wydarzenia sportowego  dla amerykanów, tj. mistrzostw futbolu Super Bowl. To właśnie Timberlake był gwiazdą w przerwie zwanej Half Time Show. To nie był koniec zaskakujących informacji, bowiem artysta wyruszył potem w trasę koncertową po Europie i Ameryce Północnej. W między czasie natomiast zaskoczył fanów mody, nawiązując współpracę z marką Levi’s.

Timberlake stworzył dla Levi’s kolekcję ubrań nazwaną Freash Leaves. Składa się ona z 20 elementów, pasujących do charakteru marki, a zarazem oddających styl tytułowego Man of the Woods. Kolekcja zawiera bowiem między innymi koszule w kratę, podszywane kurtki i proste w kroju jeasny. Te wyjątkowe ubrania weszły do sprzedaży 4 października i można je nabyć na stronie internetowej Levi’s i w wybranych sklepach stacjonarnych.

Ubrania są tak samo ważne dla procesu twórczego muzyków, jak i sama muzyka, którą tworzą. Ta kolekcja jest dla mnie próbą podzielenia się moimi doświadczeniami z fanami” – komentuje Justin Timberlake.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Fresh Leaves, October 4 @LEVIS

Post udostępniony przez Justin Timberlake (@justintimberlake)


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: www.flickr.com, Gage Skidmore