Jeśli poszukujesz nowego serialu, w którego warto się wkręcić, to jesteś w dobrym miejscu. Netflix wystartował z kolejną ciekawą produkcją o intrygującym tytule – Już nie żyjesz.

W serialu Już nie żyjesz (org. Dead to me) główną bohaterką jest Jen (Christina Applegate), której mąż zmarł w wyniku potrącenia przez samochód. Wdowa poszukuje sprawcy wypadku i sama wymierza sprawiedliwość na złych kierowcach. Pewnego dnia jednak trafia do grupy wsparcia, gdzie poznaje Judy (Linda Cardellini). Kobieta również straciła ukochanego, lecz zachowuje się zupełnie inaczej – jest pogodna, a momentami wręcz szalona. Bohaterki zbliżają do siebie wspólne przeżycia i stają się przyjaciółkami. Jednak Judy ukrywa tajemnicę o swojej przeszłości, która może zmienić ich relację.

Zainteresowani? To wpadajcie na Netflix, gdzie czeka na was dziesięć około trzydziestominutowych, świeżo upieczonych odcinków Już nie żyjesz. Produkcja zadebiutowała 3 maja 2019 roku i jest słodko-gorzką opowieścią o różnych obliczach żałoby, pełna zwrotów akcji.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: Instagram