Kim Kardashian West nie zwalnia tempa, a jej kosmetyczne imperium się rozrasta. Po kontrowersyjnej kolekcji Body i kolekcji z lat 90. nadchodzi czas na kolejną. Tym razem współtworzoną z chorującą na bielactwo modelką Winnie Harlow! Owoce współpracy pań będą dostępne 13 września 2019 roku.

O głośnej współpracy było już wiadomo od jakiegoś czasu. Bowiem Kim Kardashian West ogłosiła ją w jednym z odcinków Keeping Up With The Kardashians. Jednak dopiero kilka dni temu panie uchyliły rąbka tajemnicy. Na instagramowych profilach Harlow i Kardashian pojawiły się zdjęcia zapowiadające kolekcję. Na nich, oprócz pięknej sesji z udziałem Winnie i Kim, można zobaczyć także nową paletę 12 cieni do powiek. Są tam zarówno matowe, jak i perłowe cienie w odcieniach różu, brązu czy beżu. W skład nowej kolekcji KKW Beauty wchodzą również rozświetlacze i błyszczyki.

– Jestem bardzo podekscytowana, że mogę ogłosić moją nową pracę zespołową KKW x WINNIE Collab !!! – napisała Kardashian na swoim profilu na Instagramie. Winnie Harlow to ktoś, kogo tak bardzo podziwiam i szanuję.Ona jest definicją prawdziwego piękna – dodaje.

Nowa kolekcja będzie dostępna już 13 września na stronie kkwbeauty.com. Ceny produktów wahają się od 49$ do 18$.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: Instagram