Katarzyna Nosowska szykuje niespodziankę dla swoich fanów. Nie będzie to płyta, lecz…książka. Artystka zdecydowała się zawrzeć swoje złote myśli w kilkudziesięciu opowiadaniach. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się 23 maja 2018 roku.

Katarzyna Nosowska jesienią ubiegłego roku obwieściła koniec działalności zespołu Hey. Wokalistka nie zniknęła jednak ze świata show biznesu – została gwiazdą internetu. Zaczęło się zwyczajnie. Przyjaciółka Nosowskiej – Agata Kulesza pokazała piosenkarce aplikację snapchat, a ta nagrała kilkusekundowy, śmieszny filmik. Znana z dystansu do siebie wokalistka od razu zawładnęła internetem, teraz na instagramie obserwuje ją 187 tys. ludzi. Nosowska na swoim koncie porusza rożne tematy: zaczynając od związków, poprzez ważne kwestie społeczne, a kończąc na wyśmiewaniu powiększania ust.

Filmiki biją rekordy popularności do tego stopnia, że wydawnictwo Wielka Litera, zaproponowało artystce, żeby napisała książkę. Ma być to ilustrowany zbiór 50 humorystycznych opowiadań, w których piosenkarka w zabawny sposób będzie komentować współczesny świat.

– Żaden to debiut literacki. Ot, po prostu zbiór opowiastek. Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu. Nie oszczędzam siebie. Opowiadam o życiu, z perspektywy własnego wieku, licząc, że jakiś fragment mojego doświadczenia Wam się przyda, zainspiruje, doda otuchy. Zerknijcie, jeśli Macie czas i ochotę – mówi Katarzyna Nosowska.

Książka pt. A ja żem jej powiedziała (znany z filmików Nosowskiej) trafi do sprzedaży już 23 maja 2018 roku. Okaże się premierą roku?


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcie: instagram