Po raz czwarty kino samochodowe zagości na parkingu Hali stulecia! Bezpłatnie będziecie mogli obejrzeć największe kinowe hity ze swojego samochodu. Start już 7 września!

Kochacie filmy, a nie zawsze macie czas i pieniądze na to, by pójść do kina? Jest na to rozwiązanie! Już 7 września startuje 4. edycja Kina Samochodowego. Największe hity wielkiego ekranu będziecie mogli oglądać w każdy piątek miesiąca o godzinie 21.00, siedząc wygodnie w swoich samochodach. Wydzielonych zostanie kilkadziesiąt bezpłatnych miejsc parkingowych, a każdy kierowca otrzyma od organizatorów miły drobiazg. Oczywiście znajdzie się miejsce także dla tych niezmotoryzowanych. Plenerowa widownia pomieści ponad 100 osób. A Ci, którzy w trakcie seansu zgłodnieją, w dowolnym momencie będą mogli udać się do strefy gastronomicznej przy Pergoli.

Perełki światowego kina

Najgłośniejsze tytuły, najbardziej uznani reżyserzy, liczne nominacje, a przede wszystkim zachwyt milionów widzów. Właśnie takie filmy zaoferuje Kino Samochodowe! Każdy znajdzie coś dla siebie.

W najbliższy piątek, 7 września, nie tylko miłośnicy uniwersum Marvela, ale także zdrowej dawki śmiechu, bawić się będą przy hicie Deadpool (2016) w reżyserii Tima Millera. Czarny humor i Ryan Reynolds w czerwonym kombinezonie to niezwykłe połączenie.

Z kolei 14 września coś dla fanów wielkich wygranych. Zdobywca Oscara w kategorii Najlepszy film, czyli Kształt wody (2017). Guillermo del Toro stworzył obraz niecodziennej miłości, ofiarując widzom dawkę zaskakujących emocji.

Odpoczynkiem od fantastycznego świata jest filmowa propozycja organizatorów na 21 września. Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) to włoska komedia w reżyserii Paolo Genovese. Jedno mieszkanie, siedmioro bohaterów i sekrety, które świetnie odzwierciedlają obraz współczesnego człowieka.

Ostatni nie znaczy gorszy. Tym, którym marzy się podróż w nieznane z pewnością do gustu przypadnie seans zaplanowany na 28 września. Zabawny Dwayne Johnson w filmie Jake’a Kasdana pod tytułem Jumanji: Przygoda w dżungli (2017). Świetna propozycja kina familijnego, a także dla fanów pierwowzoru z 1995 roku.

Wjazd na teren Hali Stulecia będzie możliwy dwie godziny przed projekcją i będzie obowiązywać do jej zakończenia. Wyłącznym sponsorem i organizatorem wydarzenia jest spółka Budimex Parking Wrocław.


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcia: M. Goleń/mat.pras.