Stadion Wrocław to nie tylko mecze piłkarskiego Śląska i okolicznościowe wydarzenia. Obiekt oferuje szereg atrakcji, od zwiedzania po skoki z 40 metrów. Już od 1 maja będzie można skorzystać również z kolejki tyrolskiej.

Dream Jump oferuje aż 170  metrów bezpośredniego zjazdu nad trybunami i murawą na Stadionie Wrocław. Są to zaledwie 24 sekundy i aż 30 metrów nad ziemią. Do tego wiatr we włosach, duża prędkość i łagodne hamowanie. Z kolejki tyrolskiej korzystać będzie można od 1 maja br.

 

Popularna tyrolka to nowa atrakcja na Stadionie Wrocław. Oprócz skoków z korony stadionu (40 metrów), od maja będzie można zjechać na stalowej linie bezpośrednio nad trybunami i murawą. Dream Jump wychodzi na przeciw osobom poniżej 18 roku życia, bowiem aby skorzystać z kolejki, wystarczy mieć ukończone 14 lat. Do tego minimum 150 cm wzrostu i 50 kg.

Koszt przejazdu to jedynie 35 zł. Nowa atrakcja dostępna jest w wybrane weekendy poza imprezami masowymi w godzinach 10:00-16:00. Wejścia z instruktorem odbywają się co 30 minut, jednak na miejscu należy być 15 minut wcześniej.


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcie: Dream Jump