Improkracja, wielokrotnie już przez nas wspominany teatr improwizacji, szykuje dla w kwietniu kolejne ciekawe spektakle. Na celowniku znajdą się: platforma YouTube, musical i wieczorne spotkania. Wszystko oczywiście zagrane będzie zupełnie spontanicznie i nigdy się nie powtórzy.

YouTube Party (09.04.2019)

Z pewnością możecie się zgodzić, że na YouTubie można przepaść. „Jeden filmik do spania”, a dwie godziny później wiecie, że poranna pobudka nie będzie należeć do najłatwiejszych. To właśnie ta platforma stanie się głównym bohaterem najnowszego spektaklu improwizowanego. Goście Vertigo, razem z członkami Improkracji, wybiorą produkcje, które staną się inspiracją do dalszego działania. 100% impro, 100% funu, 100% zbuforowanego filmiku!

Musical absolutnie improwizowany (16.04.2019)

Musical to idealne połączenie wzruszeń, śmiechu i pięknych dźwięków. Do tego dążyć będzie Improkracja podczas Musicalu absolutnie improwizowanego. To bardzo wymagający format improwizacji. Każde słowo i każda nuta będzie wydobywać się z ich gardeł bez wcześniejszego przygotowania. Myślicie, że poradzą sobie śpiewająco?

Spotkajmy się pod pręgierzem (23.04.2019)

Ile razy, podczas planowania wieczornego wyjścia ze znajomymi, padło hasło: To co? Pod pręgierzem? Jest to także miejsce, gdzie zaczynają się randki, najlepsze imprezy. Służy także za świetny punkt orientacyjny. Wiele historii swój początek ma właśnie tam, w centrum wrocławskiego rynku. Teatr improwizacji przedstawi ich alternatywne wersje. A może właśnie któraś z nich dla Was będzie tą prawdziwą?

Krótkie formy (30.04.2019)

Tym razem, to nie wiersze, muzyka czy filmy, będą inspiracją dla teatru improwizacji. Krótkie formy w zupełności zależą od widowni! Goście wybierają, jakie sceny zostaną zaprezentowane oraz jakie słowa będą użyte na scenie. Tego typu gry teatralne zaangażują publiczność, a jej aktywny udział nada spektaklowi jeszcze bardziej nieoczekiwany charakter. Wytworzy także więź z członkami Improkracji, co z pewnością doda grupie energii i doda jej występowi większej dynamiki. O ile to w ogóle możliwe!

Każdy ze spektakli w Vertigo Jazz Club & Restaurant o godzinie 20:00. Bilety do nabycia na stronie: www.kupbilecik.pl


Autor: Karolina Szachniewicz
Źrodła: mat.pras.
Zdjęcia: oficjalny Facebook Improkracji i nadchodzących wydarzeń