Planujesz biznes? Kręcą Cię nowe technologie? A może szukasz inspiracji? 14 grudnia odwiedź Halę Stulecia i weź udział w Made in Wrocław – konferencjach biznesowych, bezpłatnych targach i zadbaj o swoją przyszłość!


Tajniki lokalnego i światowego biznesu. Nowe technologie czy wiodące na rynku produkty. Konferencje dla fachowców i inspirujące targi dla uczestników wydarzenia. To i wiele innych już 14 grudnia na Made in Wrocław we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Niesamowita okazja na spotkanie inwestorów i rekinów lokalnego biznesu, którzy opowiedzą o swojej drodze do sukcesu. A także, jak oni widzą przyszłość naszego miasta. Firmy technologiczne i kilkadziesiąt startupów –  to tam poznasz metody ich działania, produkty i przepis na wybicie się na rynku. Nie tylko lokalnym, a także globalnym. Przedsiębiorcy i eksperci doradzą, jak rozwinąć swoją karierę i założyć własną działalność. To niezwykle wartościowe, szczególnie dla młodych osób. Tak jak my, studenci!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale dzięki wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej eventu, uczestników czeka wiele innych atrakcji! W planach pula nagród specjalnych, strefa wypoczynkowa, gastronomiczne stoiska z lokalnymi produktami i punkt informacyjny SmartCity.

Pierwsze takie przedsięwzięcie w stolicy Dolnego Śląska otworzy Prezydent miasta Rafał Dutkiewicz. Impreza potrwa do godz. 17.30.  Organizatorzy: Miasto Wrocław i Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

 


Autor: Karolina Szachniewicz