Trzymająca w napięciu, kilkutygodniowa przygoda, która nie daje ani chwili wytchnienia. Starannie zaplanowane intrygi, brawurowe ucieczki, szaleńcze pościgi, a wszystko po to, aby zyskać przychylność Rodziny. Don hojnie nagradza śmiałków, którzy okażą mu lojalność – nagrodami, za które można zabić… Oto Mafia Wrocław 2019!

To już ósma edycja gry miejskiej Mafia Wrocław. Na kilka tygodni, od 3 marca 2019 do 14 kwietnia 2019, miasto zamieni się w pole bitwy pomiędzy lokalnymi mafiosami. A gangsterem może być każdy – studentka filologii angielskiej, starszy pan z pieskiem, pani bibliotekarka, wykładowca uniwersytetu… Lepiej mieć się na baczności.

Każdy uczestnik jest jednocześnie potencjalnym zabójcą i celem dla innego gracza. Otrzymuje cel, który musi zlikwidować poprzez odnalezienie go i dotknięcie jego/jej ramienia białą rękawiczką otrzymaną od organizatorów. Jednocześnie sam musi uważać, aby nie zostać wyeliminowanym przez innych graczy. Wygrywa ten, kto uzyska największą liczbę punktów za eliminację przydzielonych celów.

Gra rozpoczyna się 3 marca, jednak koniec zapisów dobiega 24 lutego, a wpisowe należy wpłacić do 28 lutego 2019. Organizatorem jest Klub Podróżników BIT przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Szczegółowe zasady gry oraz regulamin zabawy znajdziecie tutaj.

Mafia Wrocław, 2019, gra miejska


Autor: Karolina Stachera
Zdjęcie: oficjalna strona gry miejskiej Mafia Wrocław