Marka obuwnicza Vans znana jest z nietypowych kolekcji, inspirowanych ludźmi i produktami kultury popularnej. Nie tak dawno do sprzedaży trafiły produkty, nawiązujące do Davida Bowiego oraz zespołu Led Zeppelin. A teraz szykuje się gratka dla fanów Harry’ego Pottera.

Aż trudno uwierzyć, że od premiery ostatniego filmu z serii o Harrym Potterze minęło już osiem lat. O książce nie wspominając. Jednak magiczny świat nie umarł, a wręcz przeciwnie – ma się świetnie. Oprócz kolejnych oryginalnych produkcji J.K. Rowling do czytania i oglądania, mamy do czynienia z całą masą produktów inspirowanych światem czarodziejów. Wśród nich znajdzie się wkrótce kolekcja marki Vans.

Fani Harry’ego Pottera zacierają ręce, gdyż Vans szykuje dla nich coś specjalnego. Na swoim koncie na instagramie marka zapowiedziała nową magiczną linię butów, ubrań oraz akcesoriów. Filmik nie odkrywa przed nami jeszcze żadnych szczegółów, oprócz kolorów będących charakterystycznymi dla poszczególnych domów w Hogwarcie.

Dla zniecierpliwionych potterheadów polecam udać się do sklepu Sinsay, gdzie można znaleźć całą gamę produktów, nawiązujących tematycznie do Harry’ego Pottera i jego zaczarowanego świata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Something magical coming soon: vans.com/harrypotter

Post udostępniony przez vans (@vans)


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram