Napastnik Śląska, Marcin Robak przejął opaskę kapitana od Piotra Celebana. Decyzją nowego trenera – Pawła Barylskiego to najlepszy strzelec WKS-u będzie pełnić tę funkcję.

Marcin Robak zastąpił Piotra Celebana jako kapitan zespołu w dwóch ostatnich meczach – 1/8 Pucharu Polski z Miedzią Legnica i ligowym spotkaniu z Lechem Poznań. Decyzja trenera Pawła Barylskiego teraz będzie pełnić tę funkcję na stałe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Decyzją trenera Śląska Wrocław przestaje pełnić fukncje kapitana. Zawsze starałem się godnie reprezentować Śląsk Wrocław jako kapitan. Traktowałem tę funkcję jako ogromne wyróżnienie i czułem się zaszczycony, gdy wyprowadzałem drużynę z tunelu na murawę. Nosiłem opaskę z wielką dumą i pozostaje mi przyjąć decyzję trenera. Zawsze powtarzam, że na boisku musimy być jednością i skupiam się wyłącznie na tym, by wrócić do pełnej sprawności po urazie. Jeśli tylko będzie mi dane zagrać, zrobię wszystko, by pomóc drużynie. Dziękuję kibicom za wsparcie, na które zawsze mogłem liczyć. Zarówno wtedy, gdy było dobrze, ale przede wszystkim w trudnych chwilach. Zawsze byliście ze mną i za to jestem Wam wdzięczny. HEJ ŚLĄSK ❗❗❗

Post udostępniony przez Piotr Celeban (@piotrcelebanofficial)


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcie: Krystyna Pączkowska / WKS Śląsk Wrocław